Dziennik rozwoju Ambasadora nieMożliwego

Jak wypełnić swój Dziennik rozwoju? 

 Dziennik został podzielony na 14 kroków – dni. Na każdy z 14 dni przygotowaliśmy dla Ciebie krótką refleksję, w której pragniemy dzielić się naszymi doświadczeniami oraz krótkie ćwiczenie do indywidualnego rozwiązania. 
 Zachęcamy Cię, byś codziennie pochylił się nad zaproponowanym ćwiczeniem. Pamiętaj rozwój to nie wyścigi, jeżeli potrzebujesz więcej czasu, by rozwiązać dane zadanie, przeznacz na nie tyle czasu ile potrzebujesz
 

O NAS

Projekt Ściana marzeń jest urzeczywistnieniem misji Fundacji Pomocy Dzieciom Ulica, której zespół pracowników i wolontariusze rozbudzają w dzieciach, młodzieży, dorosłych postawę Ambasadora nieMożliwego, czyli kogoś ktoś kto ma odwagę marzyć o lepszym życiu i lepszym świecie, a swoim zachowaniem pokazuje, że niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje podejmuje wysiłek, żeby ją zmienić.

Wirtualna ściana marzeń jest miejscem, w którym każdy z nas w dowolnym miejscu, czasie, sytuacji życiowej może czerpać inspirację oraz pomóc innym na chwilę przenieść się w piękne, bezpieczne, kolorowe miejsce – świat marzeń.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Fundacji Ulica oraz o naszych projektach, w których uczymy jak walczyć o swoje marzenia wejdź na naszą stronę www.fundacjaulica.pl.

Fundacja Pomocy Dzieciom „Ulica”
ul. Mikołowska 72 A,
40-065 Katowice
ulica@fundacjaulica.pl 
+48 512 337 937